دوشنبه 26 مهر
نسخه آزمایشی
1398/10/25

پنجمین نشست معاونین و مدیران غذا و داروی قطب هشتم کشور(کرمان) در سال جاری

پنجمین نشست معاونین و مدیران غذا و داروی قطب هشتم کشور(کرمان) در سال جاری

پنجمین نشست معاونین و مدیران غذا و داروی قطب هشتم کشور در سال جاری، به صورت ویدئو کنفرانس به میزبانی معاونت غذا و دارو کرمان برگزار شد.

به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه، در این نشست معاون غذا و دارو کرمان، نماینده سازمان غذا و دارو تهران، معاونین، مدیران و کارشناسان غذا و داروی دانشگاه های قطب هشتم کشور شامل دانشگاه های زاهدان، سیرجان ، رفسنجان، جیرفت، بم، ایرانشهر و زابل حضور داشتند.
 
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمان در ابتدای جلسه، با ابراز تاسف از بحران به وجود آمده (سیل اخیر جنوب شرق) و کمبودهایی دارویی که در این گونه مواقع نیاز می باشد بر هرگونه همکاری در این زمینه تاکید کرد.
 
دکتر اسدی پور، در ادامه به تشریح اهمیت اجرای برنامه ها و سیاست های سازمان غذا و دارو و سیاستگذاری صحیح در زمینه غذا و دارو با توجه به مشکلات و چالش های موجود پرداخت و بر هم افزایی و هماهنگی دانشگاه های قطب تاکید کرد.
 
در این نشست، همچنین کمبودها و میزان بدهی دارویی و ملزومات پزشکی به شرکت ها ی پخش، میزان همکاری شرکت هایی دارویی و مشکلات اجرای طرح پایش سموم محصولات کشاورزی مطرح و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد./


شناسه خبر : 16874
امتیاز شما برای این خبر: