جمعه 22 آذر
نسخه آزمایشی
1398/04/19

قابلیت رقابت فراورده‌های طبیعی و گیاهی تولید داخل با نمونه‌های خارجی

قابلیت رقابت فراورده‌های طبیعی و گیاهی تولید داخل با نمونه‌های خارجی

مدیر کل فرآورده‌های طبیعی سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو با اشاره به بالا بودن کیفیت فرآورده های تولید داخل گفت این فرآورده‌ها از لحاظ کیفیت قابل رقابت با نمونه‌های خارجی هستند.

به گزارش ایفدانا، دکتر مهناز خانوی با اشاره به اینکه در حاشیه همایش طلای سبز کارگاه‌هایی با نقش آموزشی برپا است، گفت: برخی از این کارگاه ها براساس اهداف سازمان غذا و دارو و برخی نیز برای تولید کنندگان است.

 وی با بیان اینکه سال ۹۶ و ۹۷ سال راحتی در حوزه دارو نبود، افزود: خوشبختانه در سه سال اخیر تولید کنندگان فرآورده‌های طبیعی، سنتی و گیاهی موفقیت بیشتری در تولید فرآورده‌ها داشته اند به طوری که سال به سال بر میزان کیفیت فرآورده ها و همچنین کمیت آنها اضافه شده است.


 مدیر کل فرآورده‌های طبیعی سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو عنوان کرد: فرآورده های طبیعی، سنتی و گیاهی تولید شده داخلی از لحاظ کیفیت قابل رقابت با فرآورده های جهانی هستند.


وی خاطر نشان کرد: یکی از اهداف این همایش آشنایی با چالش‌های صنایع، ایده گرفتن از تولید کنندگان و ارائه راهکارهای مناسب برای کمک بیشتر به تسهیل و حل مشکلات صنایع این حوزه و بهبود فرایندها است.
قابلیت رقابت فراورده‌های طبیعی و گیاهی تولید داخل با نمونه‌های خارجی


خانوی، مدیر کل فرآورده‌های طبیعی سنتی و مکمل سازمان غذا و دار در  همایش طلای سبز: خوشبختانه در سه سال اخیر تولید کنندگان فرآورده‌های طبیعی، سنتی و گیاهی موفقیت بیشتری در تولید فرآورده‌ها داشته اند به طوری که سال به سال بر میزان کیفیت فرآورده ها و همچنین کمیت آنها اضافه شده است.


فرآورده های طبیعی، سنتی و گیاهی تولید شده داخلی از لحاظ کیفیت قابل رقابت با فرآورده های جهانی هستند.


یکی از اهداف این همایش آشنایی با چالش‌های صنایع، ایده گرفتن از تولید کنندگان و ارائه راهکارهای مناسب برای کمک بیشتر به تسهیل و حل مشکلات صنایع این حوزه و بهبود فرایندها است.

شناسه خبر : 15726
امتیاز شما برای این خبر: