پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1397/05/21
در معاونت غذا و دارو فسا صورت گرفت:

برگزاری جلسه ساماندهی وضعیت خدمت دهی عطاری ها در شهرستان فسا

برگزاری جلسه ساماندهی وضعیت خدمت دهی عطاری ها در شهرستان فسا

جلسه ساماندهی وضعیت خدمت دهی عطاری ها و نیز بررسی وضعیت کارگروه نظارت بر عطاریها، با حضور معاونین غذا و دارو و طب ایرانی و کارشناسان مربوطه در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار گردید.

به گزارش ایفدانا، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی فسا، جلسه ساماندهی وضعیت خدمت دهی عطاری ها و نیز بررسی وضعیت کارگروه نظارت بر عطاریها، با حضور معاونین غذا و دارو و طب ایرانی و کارشناسان مربوطه در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار گردید.

در این جلسه دکتر بهمنیار معاون غذا و داروی دانشگاه به بیان تخلفات مشاهده شده در عطاری ها و لزوم ساماندهی این واحدهای صنفی پرداخت.

در ادامه دکتر هاشم پور معاون طب ایرانی دانشگاه گزارشی از عوارض مشاهده شده از مصرف داروهای ترکیبی، دست ساز و غیر مجاز در بیماران ارایه کرد.

در این جلسه مقرر گردید یک دوره آموزشی ویژه متصدیان عطاری با هدف تعیین خط قرمزها و لزوم رعایت آن برگزار گردد و در پایان دوره آموزشی تعهد نامه ای مبنی بر رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوطه از متصدیان عطاری اخذ گردد.

همچنین مقرر گردید در خصوص نحوه خدمت دهی عطاری ها و نیز بیان عوارض مصرف گیاهان دارویی، معاونت غذا و دارو اقدام به اطلاع رسانی جهت عامه مردم نماید.


شناسه خبر : 12896
امتیاز شما برای این خبر: