پنجشنبه 16 تیر
نسخه آزمایشی
1397/05/14
در معاونت غذا و دارو فسا صورت گرفت:

برگزاری جلسه ساماندهی فعالیت مراکز فروش تجهیزات پزشکی (کالای پزشکی)

برگزاری جلسه ساماندهی فعالیت مراکز فروش تجهیزات پزشکی (کالای پزشکی)

به منظور ساماندهی فعالیت مراکز فروش تجهیزات پزشکی (کالای پزشکی)، جلسه ای با حضور معاون غذا و دارو، روسای اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فسا، اتاق اصناف و اتحادیه صنف مربوطه، پلیس اماکن نیروی انتظامی، مدیر امور حقوقی دانشگاه و کارشناسان حوزه معاونت های درمان و غذا و دارو در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار گردید.

به گزارش ایفدانا، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی فسا، به منظور ساماندهی فعالیت مراکز فروش تجهیزات پزشکی (کالای پزشکی)، جلسه ای با حضور معاون غذا و دارو، روسای اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فسا، اتاق اصناف و اتحادیه صنف مربوطه، پلیس اماکن نیروی انتظامی، مدیر امور حقوقی دانشگاه و کارشناسان حوزه معاونت های درمان و غذا و دارو در سالن کنفرانس معاونت غذا و دارو برگزار گردید.

در این جلسه دکتر بهمنیار معاون غذا و داروی دانشگاه به بیان تخلفات مشاهده شده در این مراکز و لزوم ساماندهی این واحدهای صنفی پرداختند.

در ادامه این جلسه دکتر کشاورز رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به قانون اصناف، به بیان مطالبی در خصوص چگونگی صدور پروانه کسب جهت این واحدهای صنفی پرداختند.

در پایان جلسه نسبت به دریافت پروانه کسب توسط مراکز فروش تجهیزات پزشکی تأکید و اتاق اصناف مکلف شد تا در فرصت یک ماهه نسبت به الزام این واحدهای صنفی به دریافت پروانه کسب اقدام کند و در پایان مهلت یک ماهه مراکز فاقد پروانه کسب توسط پلیس اماکن پلمپ گردد.

همچنین ضمن تأکید بر ساماندهی این مراکز، به عرضه داروهای قاچاق و غیر مجاز توسط این مراکز اشاره و بر لزوم برخورد قاطع با متخلفین در این حوزه تأکید گردید.


شناسه خبر : 12797
امتیاز شما برای این خبر: