پنجشنبه 16 تیر
نسخه آزمایشی
1397/04/13
معاونت غذا و دارو قزوین

برگزاری کلاس آموزشی توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین برای صنف آرایشگران

برگزاری کلاس آموزشی توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین برای صنف آرایشگران

کلاس آموزشی توسط معاونت غذا و داروی قزوین برای صنف آرایشگران در مرکز بهداشت شهید بلندیان برگزار شد.

به گزارش ایفدانا -به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی قزوین کلاس آموزشی توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین برای صنف آرایشگران برگزار شد.

دکتر عباس طالبیان مدیر نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل خبر داد:

کارشناسان امور دارویی و اداره نظارت بر فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا وداروی قزوین در مورخ 10 تیر ماه سال جاری اقدام به برگزاری کلاس آموزشی جهت باتوان  آرایشگر کردند.

مدیر نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل بیان کرد : با هدف ارتقا سطح معلومات و جهت آشنایی بیشتر صنف آرایشگران در خصوص عدم مصرف خودسرانه مکملهای ورزشی  جلسه آموزشی با حضور 40 نفر از بانوان آرایشگر در مرکز بهداشت شهید بلندیان برگزار شد.
دکتر طالبیان ادامه داد: کارشناسان امور دارویی و اداره نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل استان در این دوره‏ آموزشی در خصوص نحوه مصرف منطقی کورتونها،موارد سوء استفاده کورتونها، عوارض داروهای چاقی و لاغری غیر مجاز و فعالیتهای قانونی عطاریها ، تعریف گیاهان دارویی و داروهای گیاهی، تقلبات و اشتباهات رایج در گیاهان دارویی، گیاهان دارویی مؤثر بر چاقی و لاغری و تداخلات گیاهان دارویی با داروهای شیمیایی ، هشدار مصرف خودسرانه مکمل های ورزشی و همچنین لزوم توجه به برچسب اصالت و سلامت کالا ، آموزش‌های لازم را به فراگیران ارائه دادند و در پایان شماره 190 توسط کارشناسان دارویی معاونت مطرح گردید .

 

 

 


شناسه خبر : 12446
امتیاز شما برای این خبر: