پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1397/04/03
در گیلان برگزار شد:

اولین جلسه ستاد توزیع دارو در سال 97

اولین جلسه ستاد توزیع دارو در سال 97

اولین جلسه ستاد توزیع دارو در سال 97 با حضور  معاون غذا و دارو دانشگاه، مدیر اداره نظارت بر امور دارویی و مخدر معاونت غذا و دارو، مدیران و مسوولین فنی شرکت های پخش دارو، نمایندگان نظام پزشکی، بیمه ها، انجمن داروسازان و معاونت بهداشتی دانشگاه  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اولین جلسه ستاد توزیع دارو در سال 97 با حضور  معاون غذا و دارو دانشگاه، مدیر اداره نظارت بر امور دارویی و مخدر معاونت غذا و دارو، مدیران و مسوولین فنی شرکت های پخش دارو، نمایندگان نظام پزشکی، بیمه ها، انجمن داروسازان و معاونت بهداشتی دانشگاه در سالن اجتماعات انجمن داروسازان استان برگزار شد.

 

دکتر زهرا حصاری معاون غذا و دارو دانشگاه در ابتدای جلسه ضمن تشکر از شرکت های فعال پخش دارو در سطح استان به منظور همکاری اجرای پروژه خرید متمرکز دارو، بیان داشت: اجرای این پروژه در صرفه جویی هزینه ها نقش موثری دارد.

 

در ادامه دکتر نسیبه یوسفیان در خصوص اجرای فاز دوم نرم افزار یکپارچه خرید متمرکز دارو ( سیماد) توضیحاتی ارایه و از شرکت های پخش دارو خواست تا نظرات، پیشنهادات و چالش های موجود را به معاونت غذا و دارو اعلام نمایند.

 

گفتنی است در خاتمه از سه شرکت پخش دارو که در ارزشیابی سالانه بالاترین امتیاز را کسب کرده بودند با اهدا اوح تقدیر، تشکر گردید.

 

 

انتهای پیام /


شناسه خبر : 12338
امتیاز شما برای این خبر: