پنجشنبه 16 تیر
نسخه آزمایشی
1397/03/24
معاونت غذا و دارو قزوین

اجرای طرح ساماندهی باشگاههای ورزشی در استان قزوین

اجرای طرح ساماندهی باشگاههای ورزشی در استان قزوین

طرح سازماندهی باشگاههای ورزشی در استان قزوین بطورجدی ادامه دارد

به گزارش ایفدانا - به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی قزوین دکتر عباس طالبیان مدیر اداره نظارت برفرآورده های طبیعی ، سنتی و مکمل استان قزوین از اجرای طرح ساماندهی باشگاههای ورزشی بطور جد در سطح استان خبرداد

دکتر عباس طالبیان گفت :فرآیند ساماندهی باشگاههای ورزشی در استان بصورت جدی ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی قزوین ، دکتر عباس طالبیان در نشستی که 22 خرداد ماه سال جاری در خصوص اشاره به عزم جدی در زمینه ساماندهی باشگاهها در معاونت غذا و داروی قزوین برگزار شد گفت : در سال 96 بیش از 100 باشگاه مورد بازرسی قرار گرفته  که 19 مورد از آنها تخلف داشته. در سه ماهه اول 97 نیز 11 باشگاه مورد بازدید قرار گرفته که در شش باشگاه تخلف مشاهده شد.

دکتر طالبیان تعداد باشگاههای استان قزوین را 208 مورد اعلام و خاطر نشان ساخت ساماندهی باشگاههای ورزشی از مهمترین برنامه ها در این اداره می باشد که با حمایت نیروی انتظامی و سایر مبادی ذیربط به نتیجه مطلوب خواهد رسید .

این نشست با .حضور کارشناس نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی ، کمیته تغذیه هیئت پزشکی – ورزشی ، کارشناس اداره کل ورزش و جوانان ، کارشناس تغذیه بالینی معاونت درمان ، کارشناس دبیرخانه شورای سیاست گذاری ، رئیس شعبه تعزیرات حکومتی ، کارشناس روابط عمومی صدا وسیمای استان قزوین و رئیس دایره کنترل و نظارت بر اماکن به منظور ساماندهی باشگاههای ورزشی در سالن جلسات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

در پایان این نشست مقرر شد با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و نیروی انتظامی فرآیند بازدید و ساماندهی باشگاههای ورزشی استان ادامه یابد.

                                                                                                                                                                                              

 


شناسه خبر : 12288
امتیاز شما برای این خبر: