پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1397/03/03
معاونت غذا و دارو

برگزاری کلاس آموزشی توسط معاونت غذا و دارو برای رابطین بهداشت مرکز بهداشتی درمان نواب

برگزاری کلاس آموزشی توسط معاونت غذا و دارو برای رابطین بهداشت مرکز بهداشتی درمان نواب

 کلاس آموزشی توسط معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین جهت رابطین بهداشت مرکز بهداشتی درمان نواب برگزار شد.

به گزارش ایفدونا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا ودارو کلاس آموزشی توسط معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین جهت رابطین بهداشت مرکز بهداشتی درمان نواب برگزار شد.

دکتر عباس طالبیان مدیر نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل خبر داد:

کارشناسان اداره نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا وداروی قزوین در مورخ 31 اردیبهشت ماه سال جاری اقدام به برگزاری کلاس آموزشی جهت رابطین بهداشت مرکز بهداشتی درمان نواب  کردند.

مدیر نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل بیان کرد : با توجه به اینکه آموزش نقش بسیار مهمی در پیشرفت سازمانها دارد، جهت آشنایی بیشتر رابطین بهداشت این مرکز جلسه آموزشی با حضور 20نفر از رابطین بهداشت در مرکز بهداشت نواب برگزار شد.
دکتر طالبیان ادامه داد: کارشناسان اداره نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل استان در این دوره‏ آموزشی در خصوص نحوه فعالیتهای قانونی عطاریها ، تعریف گیاهان دارویی و داروهای گیاهی، تقلبات و اشتباهات رایج در گیاهان دارویی، گیاهان دارویی مؤثر بر چاقی و لاغری و تداخلات گیاهان دارویی با داروهای شیمیایی ، هشدار مصرف خودسرانه مکمل های ورزشی و همچنین لزوم توجه به برچسب اصالت و سلامت کالا ، آموزش های لازم را به فراگیران ارائه دادند.


شناسه خبر : 12157
امتیاز شما برای این خبر: