پنجشنبه 16 تیر
نسخه آزمایشی
1397/02/25
معاونت غذا و دارو

برگزاری نمایشگاه یک روزه اقلام توقیف شده از عطاریهای استان قزوین در مرکز صدا و سیمای استان

برگزاری نمایشگاه یک روزه اقلام توقیف شده از عطاریهای استان قزوین در مرکز صدا و سیمای استان

 نمایشگاه یک روزه اقلام توقیف شده از عطاریهای استان قزوین در مرکز صدا و سیمای استان برگزار شد

به گزارش ایفدانا - به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی قزوین  نمایشگاه یک روزه اقلام توقیف شده از عطاریهای استان  در مرکز صدا و سیمای استان قزوین برگزار شد.

دکتر عباس طالبیان مدیر نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل خبر داد:

 کارشناسان اداره نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا وداروی قزوین در مورخ 23 اردبیبهشت  ماه سال جاری اقدام به برگزاری کلاس آموزشی و نمایشگاهی از اقلام توقیف شده از عطاریهای سطح استان  جهت پرسل مرکز صدا و سیمای استان قزوین کردند.

مدیر نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل بیان کرد : با توجه به اینکه آموزش نقش بسیار مهمی در پیشرفت سازمانها دارد، جهت آشنایی بیشتر پرسنل صدا وسیما نمایشگاهی از اقلام توقیف شده قاچاق و غیر مجاز از عطاریهای سطح استان قزوین نیز برگزار شد.
دکتر طالبیان ادامه داد: کارشناسان اداره نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل استان در این نمایشگاه در خصوص نحوه فعالیتهای قانونی عطاریها ، تعریف گیاهان دارویی و داروهای گیاهی، تقلبات و اشتباهات رایج در گیاهان دارویی، گیاهان دارویی مؤثر بر چاقی و لاغری و تداخلات گیاهان دارویی با داروهای شیمیایی ، هشدار مصرف خودسرانه مکمل های ورزشی و همچنین لزوم توجه به برچسب اصالت و سلامت کالا ، آموزش های لازم را به بازدید کنندگان ارائه دادند.


شناسه خبر : 12033
امتیاز شما برای این خبر: