پنجشنبه 09 تیر
نسخه آزمایشی
1397/02/03
معاونت غذا و دارو

برگزاری نمایشگاه در دانشکده دندانپزشکی در اولین روز از هفته سلامت توسط معاونت غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

برگزاری نمایشگاه در دانشکده دندانپزشکی  در اولین روز از هفته سلامت  توسط معاونت غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

 در اولین روز از هفته سلامت  معاونت غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی قزوین اقدام به برگزاری نمایشگاه در دانشکده دندانپزشکی کرد

به گزارش ایفدانا - به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و  داروی قزویندر اولین روز از هفته سلامت معاونت غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی قزوین اقدام به برگزاری نمایشگاه در دانشکده دندانپزشکی کرد

دکتر عباس طالبیان مدیر نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل خبر داد:

در راستای هفته سلامت، کارشناسان اداره نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا وداروی قزوین اقدام به برگزاری نمایشگاهی از اقلام توقیف شده از عطاریهای سطح استان قزوین جهت دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین کردند.

مدیر نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل بیان کرد : با توجه به اینکه آموزش نقش بسیار مهمی در پیشرفت سازمانها دارد، جهت آشنایی بیشتر دانشجویان دندانپزشکی نمایشگاهی از اقلام توقیف شده قاچاق و غیر مجاز از عطاریهای سطح استان قزوین نیز برگزار شد.

دکتر طالبیان ادامه داد: کارشناسان اداره نظارت بر فرآوردههای طبیعی، سنتی و مکمل استان در این نمایشگاه داروهای گیاهی و غیر مجاز دست ساز ، داروهای گیاهی چاقی و لاغری ، داروهای ترک اعتیاد ، داروهای قاچاق تقویت قوای جنسی و ... و همچنین آموزش چهره به چهره  را به دانشجویان دندانپزشکی ارائه دادند.


شناسه خبر : 11799
امتیاز شما برای این خبر: