پنجشنبه 16 تیر
نسخه آزمایشی
1397/01/30
توسط اداره بازرسی ویژه و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور معاونت غذا و دارو کرمانشاه صورت گرفت:

تقدیر از فعالان مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور در شبکه های بهداشت و درمان استان

تقدیر از فعالان مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور در شبکه های بهداشت و درمان استان

رئیس اداره بازرسی ویژه و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فعالان مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور در شبکه های بهداشت و درمان استان تقدیر کرد.

به گزارش ایفدانا - به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمانشاه: دکتر کیومرث رحیمی در این جلسه که در روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه در معاونت غذا و دارو برگزار شد گفت: متاسفانه قاچاق کالا امروزه به شکل بسیار نامتعارفی در آمده است. قاچاق کالاهایی که مستقیم سلامت مردم را هدف قرار داده اند بسیار رواج یافته است و این امر موجب نگرانی مسئولین و جامعه شده است.

وی افزود: قاچاق کالا به صورت کلی خطرات بزرگی برای اقتصاد کشور به همراه دارد. اما قاچاق کالاهای سلامت محور علاوه بر اقتصاد، سلامت و امنیت کشور را نیز به مخاطره می اندازد.

دکتر رحیمی خاطرنشان ساخت: بهترین راه مقابله با قاچاق کالاهای سلامت محور آموزش و ایجاد بسترهای مناسب فرهنگی است.

در ادامه جلسه مهندس فرشاد رشیدی کارشناس اداره بازرسی و مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور معاونت غذاودارو عنوان کرد: برچسب اصالت و سلامت که از سوی سازمان غذا و دارو بر روی کالاهای سلامت محور وارداتی درج شده است بهترین راه برای تشخیص کالاهای اصل از تقلبی است و از طرق مختلف می توان کالای موردنظر را استعلام کرد.

در پایان از آقایان اردوان باوندپور کارشناس شبکه بهداشت و درمان اسلام آباد غرب، صادق شهبازی کارشناس شبکه بهداشت و درمان سنقر، مسعود کلهر کارشناس شبکه بهداشت و درمان کنگاور وخانم فرشته نیک پی کارشناس شبکه بهداشت و درمان صحنه، به عنوان فعال ترین  کارشناسان در امر مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور در شبکه های بهداشت و درمان استان تقدیر به عمل آمد.


شناسه خبر : 11755
امتیاز شما برای این خبر: