سه شنبه 03 خرداد
نسخه آزمایشی
1396/11/30

فستیوال نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی برگزار می شود

فستیوال نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی برگزار می شود

با همکاری انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی، سازمان غذا دارو، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فستیوال نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی با ارائه بیش از 95 طرح و نوآوری به تولید کنندگان برگزار می شود.

به گزارش ایفدانا شرکت مدیریت فناوری بومرنگ هم‌آرا و مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی، سازمان غذا دارو، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد فستیوال بازار دارایی فکری در حوزه نوآوری‌های صنعت آرایشی و بهداشتی را در زمستان سال 1396 در تهران برگزار نماید.
 طي اين رويداد تعدادي از طرح‌ها و نوآوری‌های منتخب توسط صاحبان فناوري در حضور تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران ارائه می‌گردد و سایر طرح‌ها در قالب کتابچه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. 
در حاشيه این فستيوال امکان برگزاري جلسات مذاکره (B2B) بین صاحبان فناوری، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران فراهم شده و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري با اعطاي تسهيلات ارزان‌قیمت تا سقف 40 درصد مبلغ معامله، از مبادلات جاري حمايت لازم را به عمل می‌آورد.
فستیوال نوآوری های صنعت آرایشی و بهداشتی 6 اسفندماه سالجاری در اتاق بازرگانی تهران برگزار خواهد شد.

 


شناسه خبر : 11201
امتیاز شما برای این خبر: