سه شنبه 03 خرداد
نسخه آزمایشی
1396/11/06
مدير کل امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو:

زنجیره پخش از تولید تا مصرف فرآورد های آرایشی و بهداشتی زیر ذره بین سازمان غذا و دارو

زنجیره پخش از تولید تا مصرف فرآورد های آرایشی و بهداشتی زیر ذره بین سازمان غذا و دارو

مدیرکل امور فراورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو ضمن تقدیر از درایت و شهامت دکتر اصغری رییس سازمان غذا و دارو در احیای حوزه آرایشی و بهداشتی در کشور تاکید کرد:  می بایست زنجیره پخش با دستور العمل های جدید  تکمیل شود یعنی از ابتدا تا انتهای ورود یا تولید تا مصرف یک فراورده تعریف شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدانا "،  دکتر عبدالعظیم بهفر مدیرکل امور فراورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو ضمن تقدیر از درایت و شهامت دکتر اصغری رییس سازمان غذا و دارو در احیای حوزه آرایشی و بهداشتی در کشور تاکید کرد:  شناسه های نظارتی جهت لابراتوارهای تولیدی فراورده های آرایشی و بهداشتی در کشور به جد پیگیری می شود.

وی بر لزوم فرهنگسازی در حوزه فراورده های آرایشی و بهداشتی تاکید کرد و گفت: تحقق این مهم یعنی فرهنگسازی در برنامه عملیاتی دیده شده است.

دکتر بهفر افزود: همچنین می بایست زنجیره پخش با دستور العمل های جدید  تکمیل شود یعنی از ابتدا تا انتهای ورود یا تولید تا مصرف یک فراورده تعریف شود.

وی در پایان از تسهیل و اعطای پروانه ساخت به تولید کنندگان  برخی فراورده های آرایشی و بهداشتی که خطر پایین را دارند خبر داد.

انتهای پیام/


شناسه خبر : 10972
امتیاز شما برای این خبر: