سه شنبه 03 خرداد
نسخه آزمایشی
1396/10/23
رئیس سازمان غذا و دارو:

حمایت از محصولات آرایشی و بهداشتی تولید داخل در راستای برند سازی و رقابت در سطح بین المللی/ تولید مشترک زمینه ساز اشتغالزایی است

حمایت از محصولات آرایشی و بهداشتی تولید داخل در راستای برند سازی و رقابت در سطح بین المللی/  تولید مشترک زمینه ساز اشتغالزایی است

رئیس سازمان غذا و دارو در مراسم معارفه سرپرست امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: باید با حمایت از تولیدات داخل و برند سازی در حوزه آرایشی و بهداشتی بتوانیم در سطح بین الملل رقابت کنیم که اشتغالزایی مناسبی را نیز خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدانا "، دکتر غلامرضا اصغری در مراسم معارفه سرپرست امور فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت:حجم بازار آرایشی و بهداشتی کشور بسیار زیاد است که باید توجه جدی به این بازار شود.

وی افزود: باید با حمایت از تولیدات داخل و برند سازی در حوزه آرایشی و بهداشتی بتوانیم در سطح بین الملل رقابت کنیم که اشتغالزایی مناسبی را نیز خواهیم داشت.

دکتر اصغری ادامه داد: باید از بازار واردات نیز به عنوان یک ابزار استفاده کنیم و سعی کنیم وارد کننده ها را به سمتی سوق دهیم تا به صورت مشترک در داخل کشور تولیدات داشته باشند.

رئیس سازمان غذا و دارو اظهار داشت: در حوزه آرایشی و بهداشتی قاچاق زیاد می باشد و ما با عنوان متولی سلامت جامعه باید نظارت جدی داشته باشیم.

وی عنوان داشت: امیدواریم با برنامه هایی که در سازمان غذا و دارو در حال انجام است تحول جدیدی را در حوزه آرایشی و بهداشتی شاهد شویم و مردم نیز با اطمینان خاطر از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده نمایند.

انتهای پیام/


شناسه خبر : 10838
امتیاز شما برای این خبر: