کد خبر : 22181 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۱۶

قدردانی مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه از معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران

 مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه از دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور کسب مقام اول در حوزه صیانت از حقوق شهروندی قدردانی کرد.به گزارش خبرنگار ایفدانا از روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ دکتر سید محمدهادی موسوی مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات دانشگاه از دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو دوشنبه 23 اردیبهشت 98 به منظورکسب موفقیت در بالاترین امتیاز؛ در حوزه صیانت از حقوق شهروندی در محل دفتر معاونت غذا و دارو قدردانی کرد.
دکتر حاجی محمودی در این نشست ضمن خوش‌آمد گویی به مدعوین به ارائه گزارشی در خصوص فرایند عملکرد معاونت از گذشته تابه‌حال در طول دوران تصدی خودپرداخت و گفت: وظایف و عملکرد در معاونت درگذشته شامل واحد غذا، دارو، آزمایشگاه و امور عمومی بود که در حال حاضر واحد تجهیزات پزشکی، روابط عمومی و مدیریت نظارت و پایش فرآورده‌های سلامت به این واحدها افزوده شده است.
وی گفت: لازم می‌دانم با توجه به حجم بالای کار معاونت از زحمات کارکنان مجموعه  و همچنین از مدیران و کارشناسان معاونت قدردانی و تشکر نمایم.
دکتر حاجی محمودی افزود: با توجه به اینکه معاونت غذا و دارو د راستای صیانت از حقوق شهروندی فعالیت های خود را در دو محور نظارتی و خدماتی انجام می دهد؛ در این معاونت سعی شده است در برخورد با ارباب‌رجوع عدالت و انصاف رعایت شود و از طرفی دیگر نسبت به‌حق و حقوق و صیانت از کارشناسانان خود؛ هم از لحاظ مادی و هم از نظر معنوی از حقوق آنها صیانت نماید.
دکتر سید محمدهادی موسوی در ادامه  این نشست گفت: هدف از این باز دید قدردانی از زحمات شما در طی یک سال گذشته در خصوص عملکرد صیانت از حقوق شهروندی است که در بین تمامی معاونت‌ها رتبه اول را کسب نموده‌اید.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه معاونت غذا و دارو گلوگاه دانشگاه است و با ارباب‌رجوع بسیاری سروکار دارد در بحث صیانت از حقوق شهروندی معاونت غذا و دارو توانست از میان سایر معاونت ها رتبه اول را کسب نماید و امیدواریم که هرسال بهتر و سازنده‌تر عمل نماید.
در پایان مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات از معاون غذا و دارو با اهدا لوح قدردانی کرد.