کد خبر : 21713 تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۵۴

در نخستین روزهای آغازین سال 98 صورت پذیرفت؛

بازدید معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان(دانشگاه ابن سینا) ازپایگاه های نوروزی

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه ابن سینای همدان، معاون غذا و داروی این دانشگاه در روزهای آغازین سال نو به ستاد خدمت رسانی و پایگاه های نوروزی رفته و از نزدیک در جریان نحوه ی خدمت رسانی به مراجعین و مسافرین قرار گرفتند.

همچنین  دکتر خدادادی و هیئت همراه، در روزهای  نخستین سال نو با مراجعه به مراکز درمانی و داروخانه ها ا بیشتر در جریان ارائه خدمات مطلوب  به مراجعین قرار گرفتند .

شایان ذکر است بازدید از مراکز درمانی،داروخانه های سطح شهر و فروشگاه های عرضه محصولات آرایشی، بهداشتی و تجهیزات
 و ملزومات پزشکی یکی از از اقدامات این معاونت است که از سوی کارشناسان مربوطه از 29 اسفند ماه  تا 5فروردین  سالجاری به صورت متناوب و مستمر صورت پذیرفته است و هم اکنون در حال اجرا می باشد.به گزارش ایفدانا - Ifdana معاون غذا و داروی این دانشگاه در روزهای آغازین سال نو به ستاد خدمت رسانی و پایگاه های نوروزی رفته و از نزدیک در جریان نحوه ی خدمت رسانی به مراجعین و مسافرین قرار گرفتند.

همچنین دکتر خدادادی و هیئت همراه، در روزهای  نخستین سال نو با مراجعه به مراکز درمانی و داروخانه ها ا بیشتر در جریان ارائه خدمات مطلوب  به مراجعین قرار گرفتند .

شایان ذکر است بازدید از مراکز درمانی،داروخانه های سطح شهر و فروشگاه های عرضه محصولات آرایشی، بهداشتی و تجهیزات
 و ملزومات پزشکی یکی از از اقدامات این معاونت است که از سوی کارشناسان مربوطه از 29 اسفند ماه  تا 5فروردین  سالجاری به صورت متناوب و مستمر صورت پذیرفته است و هم اکنون در حال اجرا می باشد.