کد خبر : 21577 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴

معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی البرز

پیام تبریک معاون غذا و دارو بمناسبت روز بزگداشت شهدا

دکتر پرویزی در پیامی 22 اسفند روز بزگداشت شهدا را تبریک گفتبه گزارش ایفدانا -

معاون غذا و دارو البرز در پیامی روز بزرگداشت شهدا را گرامیداشت و اظهار کرد: یقیناً با تأسی از راه، اندیشه و سیره شهیدان می توانیم با وحدت و همدلی زمینه توسعه و پیشرفت را فراهم آوریم.


به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، متن کامل پیام دکتر پرویزی به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا به شرح زیر است.

 

((بسم رب الشهداء والصدیقین))

دین مبین اسلام جایگاه و ارزش والایی برای شهیدان قائل شده است و در کلام الهی، پیامبر خاتم(ص) و ائمه اطهار علیهم السلام بر مقام شهید تاکید ویژه ای شده است.
مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس و تمامی موفقیت های کشور را ثمره خون شهیدان سرفراز دانسته و می دانند.
مقام معظم رهبری شهیدان را جوانان مومن و فداکاری دانستند که برای دفاع از کشور و ملت در برابر متجاوزان به این آب و خاک جان خود را در کف دست گرفته و با نام و یاد خدا به میدان نبرد قدم نهادند.
اگرچه تمامی روزها و ایام هفته به شهیدانی تعلق دارد که آرامش، آبادانی و رشد و توسعه ایران اسلامی و آسایش هم میهن نان را بر راحتی خویش ترجیح دادند اما یقیناً نامگذاری 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۸۳ به نام روز « بزرگداشت شهدا» می تواند در توجه به جایگاه شهدا، خانواده شهدا و فرزندان شهدا نقشی موثر داشته باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا و ادای احترام به تمامی شهیدان ایران اسلامی، خصوصاً شهدای استان و خانواده محترم شهدای معاونت غذا و دارو، امیدوارم بتوانیم با تأسی از راه ، اندیشه و سیره شهیدان و وحدت و همدلی زمینه توسعه و پیشرفت را فراهم آوریم.

 

دکتر سعداله پرویزی

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی البرز