کد خبر : 21254 تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۴

به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران:

استقرار غرفه اصیل بخریم در مسیر راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن

معاونت غذا و دارو تهران با استقرار غرفه 'اصیل بخریم' و معرفی برچسب اصالت کالا، همگام با دیگر آحاد مردم در جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن حضور داشت.به گزارش خبرنگار ایفدانا از روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ غرفه 'اصیل بخریم' و معرفی برچسب اصالت کالا معاونت غذا و دارو با حضور دکتر نجاریان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران  در خیابان آزادی تقاطع خیابان جمالزاده برپا شد.
راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ساعت ۹ صبح روز دوشنبه هم‌زمان در سراسر کشور آغاز و از ساعت‌های اولیه صبح با حضور میلیونی اقشار مختلف مردم در تهران روبرو شد وحضور جوانان و نوجوانان در ساعات اولیه راهپیمایی چشمگیر بود.
همچنین در روز راهپيمايي، در غرفه معاونت غذا و دارو ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کارشناسان حاضر در غرفه به آموزش شناخت کالاهای سلامت‌ محور اصیل از قاچاق و تقلبی پرداختند و هزاران بروشور و پمفلت در این غرفه توزیع شد .
توضیح اینکه این غرفه با استقبال بی نظیر و چشمگیر راهپیمایان روبرو شد؛ و کارشناسان حاضر در خصوص برچسب اصالت کالا توضیحاتی را ارائه نمودند.