کد خبر : 21227 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۲۰:۳۰

توسط معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، صورت گرفت؛

شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیکا مورد ارزیابی قرار گرفت+ عکس

 شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیکا، توسط مدیران و کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، مورد ارزیابی قرار گرفت.

 به گزارش ایفدانا - Ifdana، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیکا، توسط مدیران و کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، مورد ارزیابی قرار گرفت.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به همراه تیم بازرسی و رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیکا شبکه بهداشت و درمان این شهرستان را مورد ارزشیابی قرار داد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز امروز چهارشنبه هفدهم بهمن ماه جاری، گفت: سعی ما این است که هیچ کمبود دارویی در استان خوزستان و به ویژه در این شهرستان نداشته باشیم و تلاش می کنیم داروهای موردنیاز این شهرستان را فراهم کرده تا در دسترس بیماران قرار گیرد تا بیماران برای تهیه داروها مجبور نشوند از شهر خارج شوند.

دکتر حسین برزگر، همچنین بر شناسایی کارگاه های تولیدی در این شهرستان و دریافت شناسه و مجوز کارگاهی تاکید کرد و اظهار داشت: تولید کنندگان با داشتن این شناسه کارگاهی می توانند محصولاتشان را در سطح کشور و حتی آنسوی مرزها صادر کنند.

وی ادامه داد: وزارت بهداشت تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم بصورت شبانه روز و بدون وقفه به کار گرفته و با بسیج همگانی درحال ارائه خدمات شایسته و مطلوب به مردم هستیم.

براساس این گزارش معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تمامی داروخانه های شهرستان اندیکا را مورد بازرسی قرار داد و خوشبختانه کمبود دارویی در این شهرستان مشاهده نشده است.