کد خبر : 20981 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۳۶

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سالروز ولادت حضرت زینب (س):

خونه مادر بزرگه اجرایی شد

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد:به میمنت سالروز ولادت حضرت زینب (س) از روز شنبه 22 دیماه نمایش عروسکی خونه مادر بزرگه برای دانش آموزان مقطع ابتدائی شهرستان دزفول اجراء می شود.به گزارش ایفدانا - Ifdana، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،مسعود زمانی راد،اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب(س) دختر فاتح خیبر، نمایشنامه عروسکی خونه مادر بزرگه طبق تفاهم نامه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اداره آموزش و پرورش شهرستان دزفول برای دانش آموزان مقاطع تحصیلی دوره دوم ابتدائی مدارس پسرانه این شهرستان برگزار می شود.

مهندس زمانی راد عنوان کرد:طبق جدول زمان بندی شده توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان دزفول این نمایش عروسکی در 2 مرحله اجرا می شود. مرحله اول از 22 الی 26 دیماه و مرحله دوم از 4 الی 8 اسفندماه 97 در دو نوبت صبح و عصر، در مجموع 40 اجرا برای 2800 دانش آموز از 21 دبستان دوره دوم شهرستان دزفول برگزار می شود.

وی افزود:در این نمایشنامه آموزش مطالب علمی مدنظر در قالب شعر و سرود کودکانه از زبان حیوانات ارائه می گردد و تلاش کلیه دست اندرکاران این برنامه مهیا نمودن محیطی شاد و پرنشاط برای دانش آموزان می باشد.

وی در پایان مهمترین موضوعات مطرح شده در این نمایشنامه را برشمرد و گفت: مصرف منطقی و صحیح دارو، معرفی علامت سیب سلامت (آرم سازمان غذا و دارو) بر روی محصولات خوارکی و آشامیدنی و نیز معرفی سامانه تلفنی رایگان 190 برای دریافت اطلاعات داروئی و انعکاس مشکلات داروئی مردم به کارشناسان داروئی دانشگاه علوم پزشکی دزفول،از مهمترین محورهای مدنظر در متن نمایشنامه می باشد.