کد خبر : 20841 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۰۳

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

دکتر رضا سپهوند در جریان بازدید از شرکت دارویی اکسیر بروجرد

دکتر رضا سپهوند در جریان  بازدید از شرکت دارویی اکسیر بروجردبه گزارش ایفدانا - Ifdana

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی لرستان ،

دکتر رضا سپهوند معاونت غذا و داروی دانشگاه به همراه دکتر فرهاد مومنی مدیر دارو و نظارت بر امور داروی استان و مهندس مصطفی امیری مسئول اعتیاد آور و الکل معاونت با مدیرعامل و ریئس بازاریابی شرکت اکسیر بروجرد بمنظور رفع مشکل ، و  بازدید از بخش‌های مختلف این شرکت را  مورد بررسی قرار دادند.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: شرکت داروسازی اکسیر بروجرد کیفیت محصولات  خود را با استفاده از ظرفیت اساتید و دانشکده داروسازی دانشگاه افزایش دهد.

دکتر رضا سپهوند در جریان  بازدید از شرکت دارویی اکسیر بروجرد اظهار کرد: این بازدید با هدف تعامل و همکاری این شرکت با دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان داروهای مخدر و برخی داروهای بیماران هموفیلی و جانبازان را مستقیماً از این شرکت خریداری می‌کند نیاز است شرکت داروسازی اکسیر کیفیت محصولات خود را افزایش دهد.

سپهوند افزود: داروهای مخدر نظیر B2  ومتادون هستند که در کلینیک‌های مراکز ترک اعتیاد توزیع میشوند، همچنین داروهای بیماران هموفیلی و جانبازان نیز از این شرکت تهیه می‌شوند.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اضافه کرد: از شرکت داروسازی اکسیر بروجرد درخواست کردیم تا کیفیت محصولات  خود را افزایش دهد و از ظرفیت اساتید و دانشکده داروسازی دانشگاه در این راستا استفاده کند.

وی بیان کرد: در راستای حمایت از تولیدات استان و باتوجه به اینکه بالغ بر 1000 نفر به طور مستقیم در این شرکت دارویی مشغول به کار هستند نیاز است با تقویت قسمت آرندی و ارتباط این شرکت با دانشکده داروسازی دانشگاه، وضعیت شرکت و تولیدات آن بهبود یابد.

در این بازدید جریان روند کار و نحوه تولید داروی شرکت اکسیر بروجرد و قسمت‌های مختلف این شرکت را مورد پایش قرار گرفت.