کد خبر : 20608 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۲۰:۲۶

در پیامی صورت گرفت؛

واژه دانشجو، به اندازه کرامت و تقدسش، وسیع و پردامنه است

دکتر مصطفی دلاور معاون غذا و دارو اراک با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را به جامعه دانشگاهی تبریک گفت.به گزارش ایفدانا - Ifdana،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو اراک ، متن پیام دکتر مصطفی دلاور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی به این شرح است

بسمه تعالی

 

دانشجو موذن جامعه است ، اگر خواب بماند ، نماز امتی قضا می شود. (شهید بهشتی)

 

واژه دانشجو، به اندازه کرامت و تقدسش، وسیع و پردامنه است. آن قدر پر افق که هرگاه به هر سوی کرانه اش انگشتی اشاره بریم، نسیمی تازه از معنا می یابیم.

دانشجویان و دانشگاهیان همواره از تاثیرگذارترین و پیشروترین اقشار جامعه در آگاهی‌بخشی و ایجاد شور و شعور انقلابی بوده‌اند. امروز نیز جامعه دانشگاهی ما در پرتو مشعل پر فروغ شانزده آذر در اندیشه پیمودن راهی است که به آینده‌ای روشن منتهی می‌شود. آینده‌ای که سرشار از عشق و امید مبتنی بر خردورزی، آزادی، گفتگو کرامت‌های انسانی است. اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره تمامی شهدای دانشجو در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، فرا رسیدن شانزده آذر را به عنوان روز دانشجو که نماد آزادی‌خواهی و حق‌طلبی است را به همه دانشجویان به ویژه جامعه دانشگاهی استان مرکزی تبریک عرض می‌کنم.
امید است به مدد ایمان واندیشه همواره در توسعه کمی و کیفی پژوهش‌های علمی موفق بوده و به یاری خداوند در مسیراعتلای ایران اسلامی کوشا و پویا باشید.

انتهای پیام/