کد خبر : 20387 تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶

علی ساری در در برنامه زنده گفت و گوی خبری صدا و سیمای مرکز خوزستان :

اقدامات حوزه بهداشت و درمان در شهرستان اهواز، باوی ، کارون و حمیدیه رضایت بخش است

علی ساری در در برنامه زنده گفت و گوی خبری صدا و سیمای مرکز خوزستان گفت: اقدامات حوزه بهداشت و درمان در شهرستان اهواز، باوی ، کارون و حمیدیه رضایت بخش است.

 به گزارش ایفدانا - Ifdana، نماینده مردم شهرستان های اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در برنامه زنده گفت و گوی خبری صدا و سیمای مرکز خوزستان ضمن تشریح آخرين اقدامات و پيگيري های نمایندگان مردم شهرستان های اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات حوزه بهداشت و درمان در شهرستان اهواز، باوی ، کارون و حمیدیه رضایت بخش است.

وی ضمن ابراز رضایت از اقدامات حوزه بهداشت و درمان در شهرستان اهواز، باوی ، کارون و حمیدیه افزود: حقیقتا در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

نماینده مردم شهرستان های اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه از ۴ شهرستان اهواز، باوی، کارون و حمیدیه،  شهرستان های باوی و حمیدیه بیمارستان ندارند و بنده به شخصه پیگیری احداث بیمارستان در این شهرستان ها هستم.

ساری در ادامه گفت: چنانچه بخواهیم اقدامات به نتیجه رسیده را دسته بندی کنیم می توانیم به توسعه و تجهیز بیمارستان هایی همچون ابوذر( فوق تخصصی کودکان)، میلاد، بیمارستان تخصصی سوانح سوختگی  و بیمارستان بقایی ۲ اشاره کنیم.

وی در این خصوص افزود: همچنین می توانیم به انجام اقدامات اصلاحی در بیمارستان های کلانشهر اهواز همچون سینا، گلستان و امام اشاره کنیم که با پیگیری نمایندگان این شهرستان به سرانجام رسید.

ساری در ادامه بیان کرد: طرح بیمارستان یک هزار تختخوابی شهرستان اهواز هم پیگیری شده و در حال انجام است، همچنین طرح احداث و راه اندازی بیمارستان های شهرستاند های حمیدیه و اهواز هم در دست پیگیری است که ان شالله به زودی این مهم نیز به سرانجام برسد.

 

انتهای پیام/