کد خبر : 20363 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۲۲

پانزدهمین جلسه کمیسیون فنی و قانونی در معاونت غذا و دارو تهران

جلسه‌ای باهدف بررسی صدور پروانه ساخت، صدور پروانه مسئول فنی و ابطال پروانه ساخت، بررسی نقشه و اتخاذ تصمیم در مورد آن‌ها در معاونت غذا و دارو تهران برگزار شد.به گزارش خبرنگار ایفدانا از روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ دکتر جابری دوست مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و دبیر کمیسیون؛ هدف از برگزاری این جلسه را صدور پروانه‌های ساخت و تعیین تکلیف در خصوص موارد مطرح‌شده دانست و به همراه سایر اعضا کمیته به بررسی پرونده‌ها پرداخت.

در این نشست که باهدف صدور پروانه ساخت، صدور پروانه مسئول فنی و ابطال پروانه ساخت، بررسی نقشه و اتخاذ تصمیم در مورد آن‌ها برگزارمی گردد؛ 19 مورد صدور پروانه ساخت مطرح و موافقت شد؛ با یک مورد تمدید شناسه نظارت کارگاهی موافقت گردید. چهار مورد نقشه واحد تولیدی مطرح و با سه مورد موافقت قرار گرفت و با یک مخالفت شد.

توضیح اینکه کمیسیون بررسی و صدور پروانه‌های بهداشتی و عدم انطباق واحدهای تحت پوشش معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران 15 آبان 97 با حضور دکتر حاجی محمودی معاون غذا و دارو، دکتر مولایی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر جابری دوست مدیر نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی، دکتر امینی مدیر آزمایشگاه مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و سایر اعضای کمیسیون در محل سالن شورای معاونت غذا و دارو برگزار شد.