کد خبر : 19959 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۳

به همت معاونت غذاودارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد صورت پذیرفت:

حضور‌ معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد در شبکه بهداشت‌ و ‌درمان کاشمر

در راستای برنامه های راهبردی معاونت غذا و دارو دانشگاه و به منظور بررسی نحوه ارائه خدمات در حوزه های غذا،دارو،ملزومات و تجهیزات پزشکی در شبکه های بهداشت و درمان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛ معاون غذا و دارو به همراه مدیران مربوطه در شبکه بهداشت و درمان کاشمر حضور یافتند.به گزارش ایفدانا - Ifdana،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد،معاون غذا و دارو دانشگاه؛ نظارت بر نحوه عملکرد واحدهای تحت پوشش این معاونت در شبکه های بهداشت و درمان، بررسی کیفیت ارائه خدمات، پیگیری مسائل و مشکلات در حوزهای مختلف غذا، دارو، ملزومات و تجهیزات پزشکی و ... را از جمله اهداف این بازدید عنوان کرد.

دکتر عباس اخگری ضمن اشاره به اقدامات معاونت غذا و دارو در راستای تامین و ذخیره سازی دارو و ملزومات پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی از پیش بینی های این معاونت به منظور جلوگیری از کمبودهای احتمالی خبر داد.

معاون غذا و دارو دانشگاه بر مدیریت مصرف بهینه تاکید و خواستار انجام اقدامات نظارتی ویژه مدیران شبکه های بهداشت و درمان به منظور مصرف بهینه دارو و ملزومات پزشکی در مراکز درمانی شد.

وی تصریح کرد: در این بازدید که با حضور تیم کارشناسی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مدیران و مسئولان شبکه بهداشت و درمان کاشمر انجام شد؛ مدیر شبکه گزارشی از عملکرد و نیازهای حوزه های مختلف ارائه و در مورد هریک بحث و تبادل نظر گردید و سپس بازدیدهای میدانی در حوزه های دارو،ملزومات و تجهیزات پزشکی،واحدهای تولیدی مواد غذایی و آزمایشگاه واحدهای مذکور بعمل آمد.