کد خبر : 19870 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان:

مراسم تکریم و معارفه معاون غذا و دارو دانشگاه کاشان برگزار شدبه گزارش ایفدانا - Ifdana مراسم تکریم و معارفه معاون غذا و دارو با حضور رئیس دانشگاه، جمعی از مسئولین مرکز حراست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیران و کارکنان دانشگاه در تاریخ 10/7/97 در سالن دکتر محمد قریب دانشکده پزشکی کاشان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، رئیس دانشگاه در این نشست، از زحمات دکتر دکتر حمیدرضا بنفشه در طول دوران تصدی معاون غذا و دارو دانشگاه قدر دانی کرد و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.
دکتر کوچکی، بر تعامل و همکاری تمامی همکاران، جهت ارتقای سلامت و رسالت های دانشگاه تاکید کرد.
دکتر حمیدرضا بنفشه معاون پیشین غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی که به سمت معاون پژوهشی دانشگاه منصوب شده است ضمن اشاره به گزارش مختصری از عملکرد معاونت غذا و دارو در سال های اخیر،  برای آقای دکتر محسن تقی زاده سرپرست جدید معاونت ، آرزوی توفیق و سربلندی و همچنین از کارکنان معاونت که در پیشبرد اهداف معاونت غذا و دارو مساعدت نمودند تشکرنمودند و با اهداء لوح تقدیر از زحمات مدیران این مجموعه قدردانی نمودند.
 شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه به رسم یادبود از تلاش های معاونت غذا و دارو  قدردانی به عمل آمد.