کد خبر : 19742 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶

دکتر حسین برزگر خبر داد:

راه اندازی و تاسیس سه شرکت تولیدی دارو در خوزستان

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از موافقت اصولی برای تاسیس و راه اندازی سه شرکت تولیدی دارو در استان خوزستان در آینده نزدیک خبر داد.
 
 


به گزارش ایفدانا - Ifdana، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از موافقت اصولی برای تاسیس و راه اندازی سه شرکت تولیدی دارو در استان خوزستان در آینده نزدیک خبر داد.

 دکتر حسین برزگر در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اعلام این خبر گفت: با توجه به عدم وجود شرکت های تولیدی دارو در استان خوزستان با هماهنگی های بعمل آمده با سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت های دانش بنیان، برای راه اندازی و تاسیس شرکت های تولیدی دارو در استان خوزستان، تاکنون سه شرکت تولیدی دارو موافقت اصولی را دریافت کرده اند.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در ادامه افزود: جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با هدف بررسی و ارائه راهکارهای لازم برای تسریع در فرآیندهای اختصاصی که در امر تولید و اشتغال موثر هستند و همچنین بررسی وضعیت کنونی رشد اقتصادی و اتخاذ تصمیمات مناسب با شرایط حاضر جامعه تشکیل شد.

دکتر برزگر با تاکید بر اینکه معاونت غذا و  داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز همواره  عملا و بدور از شعار در کنار صنایع تولیدی است، گفت: راه اندازی میز خدمت در این معاونت برای تسریع در پاسخگویی به مراجعان و کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها ایجاد شد.

وی همچنین در پایان در زمینه گیاهان دارویی و سنتی گفت: در این خصوص با سازمان جهادکشاورزی در راستای توسعه ظرفیت تولید گیاهان دارویی و فراورده های طبیعی و سنتی کار مشترکی را آغاز کرده ایم.

 

انتهای پیام/