کد خبر : 19300 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴

به مناسبت روز خبرنگار ( هفده مرداد ) صورت گرفت ؛

خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویر گر زمان خویش هستند .

پیام تبریک دکترکامبیز حسن زاده  معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان  به مناسبت فرارسیدن 17 مردادماه  روز خبرنگاربه گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کردستان ، دکترکامبیز حسن زاده  معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان  به مناسبت فرارسیدن 17 مردادماه  در پیامی خطاب به خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های جمعی استان کردستان روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت متن پیام تبریک به شرح ذیل است؛

کار خبرنگار، انعکاس رخدادهایی است که قابلیت خبر شدن و اطلاع‌رسانی به جامعه را دارد، لازمه خبرنگار خوب بودن، داشتن علم و دانش، تجربه و جسارت است تا در کنار آن با سرعت، دقت و صحت که سه اصل مهم در کار خبری است بتواند موفق عمل کند.

17 مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند. خبرنگارانی که به‌راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌اند و وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند. زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌هاست، در دنیای کنونی باوجود تکنولوژی‌های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، كسب اطلاعات موثق و قابل‌اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى، امنیتى و فرهنگی جامعه و انتشار آن‌ها فرآیندی بسیار دشوار و درعین‌حال ضرورى و حیاتى است.

 این‌جانب، روز خبرنگار، روز حق‌گویی و حق‌جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه‌نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع‌رسانی تبریک عرض نموده و برای آن مجاهدان بی‌ادعای عرصه، آگاهی بخشی و دانش‌افزایی آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق دارم.