کد خبر : 18962 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۱۵

با حکم معاون غذا و داروی استان آذربایجان غربی؛

مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده های دارویی معاونت غذا و داروی استان منصوب شد

با حکم دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی استان آذربایجان غربی، دکتر فاطمه آقازاده به عنوان مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده‌های دارویی معاونت غذا و داروی استان آذربایجان غربی منصوب شد.به گزارش ایفدانا - Ifdana از روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه؛

با حکم دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی استان آذربایجان غربی، دکتر فاطمه آقازاده به عنوان مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده‌های دارویی معاونت غذا و داروی استان آذربایجان غربی منصوب شد.

در این جلسه دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی استان آذربایجان غربی طی حکمی دکتر فاطمه آقازاده را به عنوان مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده‌های دارویی معاونت غذا و داروی استان آذربایجان غربی منصوب و از زحمات و تلاش‌های ارزنده «دکتر لعیا صدیق‌راد» مدیر اسبق دارو و مواد مخدر معاونت غذا و دارو استان تقدیر نمود.

در این حکم آمده است:

«سرکار خانم فاطمه آقازاده»

با سلام و احترام

بنا به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمندتان به موجب این ابلاغ به عنوان «مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده‌های داروئی معاونت غذا و دارو» منصوب می شوید. امید است با استعانت از درگاه ذات باریتعالی و با همت و تلاش مضاعف در تحقق و ارتقا< اهداف نظام سلامت موفق و موید باشید.