کد خبر : 18902 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸

به همت معاونت غذا و دارو کردستان و با همکاری دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی ،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حوزه فرهنگی و هنری برگزار شد ؛

گشایش نمایشگاه کاریکاتور محصولات سلامت محور قاچاق

طی مراسمی و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان و به مناسبت هفته مبارزه با قاچاق نمایشگاه کاریکاتور با موضوع قاچاق محصولات سلامت محور در گالری سوره پردیس سینمای بهمن سنندج گشایش یافت .به گزارش ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کردستان ،طی مراسمی و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان و به مناسبت هفته مبارزه با قاچاق نمایشگاه کاریکاتور با موضوع قاچاق محصولات سلامت محور گشایش یافت .

حسین خوش اقبال گفت ؛ تلاش در راستای مقابله با کالا یکی از نیازهای لازم و ضروری در استان کردستان به شمار می رود و باید از تمامی ظرفیت های موجود در این بخش بهره برداری شود .

وی افزود ؛ حمایت از کالای ایرانی یکی از ضرورت های مهم جامعه است و انتظار می رود که هم مردم و هم مسئولان در این زمینه تلاش جدی داشته باشند .

در این نمایشگاه 28 اثر از هنرمندان کاریکاتوریست سنندجی با اهداف انتقال مفاهیمی در خصوص زیانهای ناشی از مصرف محصولات سلامت محور قاچاق بر سلامت انسان در معرض دید علاقمندان قرار گرفت .این نمایشگاه به مدت سه روز از تاریخ 1397/04/12 لغایت 1397/04/14 در دو نوبت صبح و بعدازظهر آماده پذیرایی از علاقمندان است .