کد خبر : 18801 تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶

افتخاری دیگر از استان آذربایجان غربی؛

تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو از دانشگاه علوم پزشکی پزشکی ارومیه

دکتر غلامرضا اصغری معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو از مدیریت کم نظیر و شایسته «پرداخت کلیه مطالبات شرکت‌های پخش دارویی در استان آذربایجان غربی» تقدیر کرد به گزارش ایفدانا - Ifdana از روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه؛

دکتر غلامرضا اصغری معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو طی نامه شماره 23911/655 مورخ 21/3/1397 از مدیریت کم نظیر و شایسته «پرداخت کلیه مطالبات شرکت های پخش دارویی در استان آذربایجان غربی» تقدیر کرد و گفت: عملکرد و استراتژی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی در انجام این مهم در کشور کم نظیر و مثال زدنی است و این عمل را مایه دلگرمی دست اندرکاران تامین داروی کشور دانستند.

در متن این نامه آمده:

 

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر آقازاده

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی

با سلام

عطف به نامه شماره 18130/14/97/غ د مورخ 9/2/97 معاون محترم غذا و دارو آن دانشگاه مبنی بر پرداخت کلیه مطالبات شرکت های پخش دارویی، بدینوسیله بر خود لازم می دانم که از جنابعالی، معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و معاونت غذا و داروی آن دانشگاه در انجام این مهم که در کشور کم نظیر می باشد تقدیر و تشکر نمایم. بدیهی است این عمل شایسته جنابعالی و همکاران محترمتان علاوه بر دلگرم کردن دست اندرکاران تامین داروی کشور می تواند الگوی عملی مناسبی برای سایر دانشگاههای علوم پزشکی کشور گردد. توفیق روزافزون شما را  برای خدمت به مردم شریف کشور از خداوند متعال خواستارم.

******

گفتنی است چندی پیش هم رئیس انجمن شرکت‌های پخش دارویی استان طی نامه شماره 101/ب/ 97 مورخ 3/2/97، از ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان/ معاون غذا و داروی استان/ معاون توسعه مدیریت منابع و مدیریت امور مالی دانشگاه علوم پزشکی استان در ارتباط با تسویه دیون دانشگاه، در قالب پرداخت نقدی و تسلیم اوراق خزانه اسلامی به عنوان موفق‌ترین عملکرد در سطح دانشگاههای کشور تقدیر نمودند.

در این نامه تقدیر آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر آقازاده

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی

 

با سلام و احترام

همانگونه که استحضار دارید شرکت های توزیع دارو، وظیفه خطیر ارسال به موقع و منظم فرآورده های دارویی و بهداشتی به اقصی نقاط استان را بر عهده دارند و ارائه خدمات شایسته و مطلوب همواره از دغدغه های اصلی این شرکت ها می باشد که این خدمات را جزء وظایف مهم و اهداف عالیه خود می دانند.

مع الوصف لازمه تداوم این خدمات ارزنده بدون شک حمایت مالی دانشگاه علوم پزشکی استان، خواهد بود. لهذا بر خود لازم می دانیم از حمایت ها و مدیریت گره گشای جنابعالی و معاون محترم توسعه مدیریت و منابع و معاونت محترم غذا و دارو و همچنین زحمات پرسنل و مدیریت محترم مالی دانشگاه در ارتباط با تسویه دیون دانشگاه، در قالب پرداخت نقدی و تسلیم اوراق خزانه اسلامی که بعنوان موفق ترین عملکرد در سطح دانشگاههای کشور بود از سوی انجمن شرکت های پخش داروی استان به مصداق آیه شریفه:

« منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق»

تقدیر و تشکر نمائیم. از خداوند متعال خواستاریم به ما توفیق عنایت فرماید تا در راه تحقق رهنمودهای حضرت عالی و دارورسانی به اقصی نقاط استان و ارتقاء سطح رضایتمندی مردم شهیدپرور استان گام های بلندتری برداشته شود.