کد خبر : 18636 تاریخ انتشار : سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۱۴

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه همدان خبر داد:

معرفی 6 متخلف به مراجع قضایی همدان

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه همدان از معرفی 6 متخلف حوزه مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی به مراجع قضایی در ماه رمضان خبر داد.به گزارش ایفدانا - به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر محمد کاظم‌زاده با اشاره به اقدامات بازرسان معاونت غذا و داروی همدان در ایام ماه رمضان، اظهار کرد: باید بهترین خدمات به مردم ارائه شود و به همین دلیل بازرسی‌ها و کنترل‌ها طی ماه رمضان تشدید می‌شود.

وی با اشاره به روند نظارتی بر نمایشگاه‌های دایر شده به مناسبت ماه مبارک رمضان گفت: نحوه تولید، توزیع‌ و عرضه مواد غذایی کارخانه‌ها و لوازم آرایشی و بهداشتی زیر نظارت بازرسان معاونت غذا و داروی استان قرار دارد.

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه از معرفی 6 متخلف طی این مدت به مراجع قضایی خبر داد و افزود: پیگیری به منظور اجرای احکام صادره و نظارت بر انهدام فرآورده‌های غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی مورد توجه بوده است.

وی با بیان اینکه در این روزها اطلاع‌رسانی وسیعی توسط معاونت غذا و داروی دانشگاه نسبت به نحوه تغذیه افراد در ایام ماه رمضان می‌شود، افزود: در صدا و سیمای استان و برنامه‌های رادیویی نکات تغذیه‌ای و دارویی و... به مردم گوشزد می‌شود.

دکتر کاظم‌زاده با اشاره به اینکه در برنامه رادیو کشوری روزهای یکشنبه و سه شنبه در مورد موضوعات مربوط به روزه‌داری سخن می‌گوییم، خاطرنشان کرد: طی ماه مبارک رمضان اصول تغذیه صحیح در هنگام سحر و افطار باید رعایت شود.