کد خبر : 18575 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۹

توسط معاونت غذا و داروی اهواز صورت گرفت؛

تشکیل اولین جلسه کمیته تخصصی مبارزه با قاچاق فرآورده های سلامت محور در سال ۹۷ در معاونت غذا و داروی اهواز

اولین جلسه کمیته تخصصی مبارزه با قاچاق فرآورده های سلامت محور در سال ۹۷ در معاونت غذا و داروی اهواز تشکیل شد.
 
 


به گزارش ایفدانا - Ifdana، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، اولین جلسه کمیته تخصصی مبارزه با قاچاق فرآورده های سلامت محور  در سال ۹۷ در محل سال اجتماعات معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز  و با حضور تمام اعضای کمیته مذکور برگزار شد.

در این جلسه بر لزوم مبارزه با قاچاق مکمل های ورزشی و پودرهای نیروزا تاکید شد و در خصوص شناسایی و پلمپ کلیه مراکز عرضه مکمل های ورزشی و پودرهای نیروزا تصمیمات لازم جهت اجرا در اسرع وقت اتخاذ گردید.

در این جلسه نیز اجرای دستورالعمل وزارت بهداشت با موضوع الزام شرکت های توزیعی مواد خوراکی و آرایشی و بهداشتی در سطح استان مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرارگرفت و مقرر شد سازمان صنعت معدن و تجارت و معاونت غذا و دارو درخصوص شناسایی تمامی شرکت های توزیعی و انبارهای مربوط به این شرکت و صدور مجوزهای بهداشتی به منظور ساماندهی و نظارت بر فعالیت آنها در اولویت کاری این سازمانها قرار گیرد.

DSC_1090-300x199 تشکیل اولین جلسه کمیته تخصصی مبارزه با قاچاق فرآورده های سلامت محور در سال 97 در معاونت غذا و داروی اهوازDSC_1090-300x199 تشکیل اولین جلسه کمیته تخصصی مبارزه با قاچاق فرآورده های سلامت محور در سال 97 در معاونت غذا و داروی اهواز

انتهای پیام/