کد خبر : 18559 تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۴۰

باحضور رئیس و اعضاء‌ هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد؛

اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی استان خوزستان در سال ۹۷

اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی استان خوزستان در سال ۹۷ باحضور رئیس و اعضاء‌ هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد.
 
 


به گزارش ایفدانا - Ifdana، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی اهواز، اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی استان خوزستان در راستای اصلاح و بهبود فرآیندها و مدیریت هزینه کرد منابع با حضور رئیس و اعضاء‌ هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه دکتر ایرج نظری رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز ضمن حمایت از روند پیش رو مبنی بر ایجاد حساسیت در سطوح کلان مدیریتی دانشگاه در ساماندهی زنجیره تامین، توزیع و مصرف کالاهای سلامت در بیمارستان های دانشگاهی بر ایجاد این حساسیت و اهتمام در سطوح میانی و محیطی تاکید کرد.

در این جلسه ابتدا گزارش خرید دارو و ملزومات مصرفی و گزارش مقایسه ای موجودی پیام سال و میانگین مصرفی اقلام مذکور در سال های ۹۲ تا ۹۶ در بیمارستان های دانشگاهی و مرکز بهداشت شهرستانها ارائه شد.

همچنین در ادامه جلسه میزان اثربخشی تشکیل کمیته دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی طی بازدیدهای دوره ای از بیمارستان های منتخب که در سه ماهه چهارم سال گذشته انجام شد و وضعیت استقرار سامانه مدیریت سطح نگهداشت تجهیزات پزشکی ارائه شد.

DSC_1060-300x199 اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی استان خوزستانDSC_1060-300x199 اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی استان خوزستانDSC_1060-300x199 اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی استان خوزستانDSC_1060-300x199 اولین جلسه کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی استان خوزستان