کد خبر : 18153 تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ۱۴:۴۷

مدیرنظارت بر مواد غذایی ، آرایشی وبهداشتی بیان کرد:

بازدید جمعی از مسئولین خراسان شمالی از تعدادی واحدهای تولیدی محصولات غذایی استان خراسان شمالی

 مسئولین خراسان شمالی از تعدادی واحد تولیدی محصولات غذایی استان  بازدید کردند.به گزارش ایفدانا - Ifdana به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی خراسان شمالی، دکتر «براتی زاده » مدیر نظارت بر موادغذایی و آشامیدنی با بیان این مطلب اعلام کرد : در این بازدید که به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان صورت گرفت، رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان، رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت و رئیس شهرک های صنعتی استان حضور داشتند.

دکتر « براتی زاده »  تصریح کرد: در این دیدار که به درخواست رئیس کل دادگستری استان صورت گرفت، مسئولین ضمن بازدید از واحدهای تولیدی، از نزدیک مشکلات و چالش های واحدهای تولیدی محصولات سلامت محور استان را بررسی نمودند.

وی در ادامه افزود: رئیس کل دادگستری استان در این بازدید بیان کردند که دستگاه قضایی استان در راستای حمایت از کالای ایرانی تمام توان خود را جهت حمایت از واحدهای تولیدی استان بکار خواهد برد و خواستار کمک هرچه بیشتر دستگاه های اجرایی از جمله بانک های استان برای حل مشکلات موجود شدند.

دادستان مرکز استان نیز ضمن تاکید بر حمایت از واحدهای تولیدی، اظهار داشتند: خط قرمز ما، سلامت مردم است و باید واحدهای تولیدی، محصولات سالم و با کیفیت در اختیار مردم قرار دهند.