کد خبر : 18144 تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ۱۳:۴۳

در آستانه فرارسیدن هفته سلامت برگزار شد؛

توجه ویژه معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان به ورود مواد غذایی ایمن

جلسه‌ای با حضور رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان، مدیر گمرک اداره بندر اروندکنار، بخشدار اروندکنار و تنی چند از مسئولین و ترخیص‌کاران در بخشداری اروندکنار برگزار شدبه گزارش ایفدانا - Ifdana به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروآبادان : جلسه‌ای با حضور مهندس سید جابر پورشعیب رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان، مدیر گمرک اداره بندر اروندکنار، بخشدار اروندکنار و تنی چند از مسئولین و ترخیص‌کاران در بخشداری اروندکنار برگزار شد.

در این جلسه کلیه حاضرین پیرامون مشکلات موجود و اتفاقات اخیر و حاشیه‌سازی افراد سودجو و راههای جلوگیری و حل آنها جهت شفاف‌سازی موضوعات به گفتگو پرداختند .
در جلسه یادشده مدیر گمرک و سایر ذینفعان در خصوص تسریع در جواب دهی و بیکاری کارگران و ماشین داران صحبت نمودند و سپس مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی بر اهمیت و لزوم نظارت بر محصولات غذایی در گمرک و مسئله بیوتروریسم اشاره نمودند و اینکه مسائل متفرقه ارتباطی با اداره نظارت نداشته و متولی آن افراد دیگری هستند و وظیفه اداره نظارت اطمینان از ایمنی محصولات است.
در جلسه یادشده ضمن گفتگو در خصوص مشکلات برخی ترخیص‌کاران، این موضوع تائید شد‌ که من‌بعد تمامی واردات محصولات غذایی با هماهنگی کارشناسان متعهد در گمرک صورت گرفته و از ورود محصولات غیرمجاز جلوگیری گردد.
در پایان بخشدار از همکاری، پیگیری و تعامل رئیس اداره نظارت بر مواد غذایی آرایشی و بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان و حضور در بخشداری تشکر نمودند.