کد خبر : 18011 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۵:۰۶

دکتر غفارزاده در بازدید سرزده از شهرستان خوی تاکید کرد:

ایجاد و تقویت مدیریت غذا و داروی قوی و توانمند در شهرستان خوی از اولویتهای ماست

هفتم فروردین ماه 1397 دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی به همراه مدیر دارو و تجهیزات پزشکی استان از داروخانه های شهرستان خوی بازدید نمود .به گزارش ایفدانا - Ifdana از روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه:

هفتم فروردین ماه 1397 دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی به همراه مدیر دارو و تجهیزات پزشکی استان از داروخانه های شهرستان خوی بازدید نمود .

در ابتدای این بازدیدها جلسه ای در ستاد دانشکده علوم پزشکی خوی تشکیل گردید که دکتر غفارزاده طی سخنانی گفت : دانشکده علوم پزشکی خوی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و اولویت ما ایجاد و تقویت مدیریت غذا و داروی قوی و توانمند برای دانشکده علوم پزشکی خوی می باشد و لازمه ایجاد چنین مدیریتی ارتباطات تنگاتنگ بین دانشگاه علوم پزشکی استان و دانشکده علوم پزشکی خوی است.

در ادامه این جلسه دکتر فاطمه مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی نیز گفت : لازمه ایجاد معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی خوی، نیروی انسانی مجرب می باشد که باید تمهیداتی در این مورد انجام گردد و ما نیز درخواست داریم در ایجاد چنین مدیریتی راهنمایی های لازم را انجام دهید.

در ادامه این برنامه دکتر غفارزاده و هیات همراه از داروخانه های بیمارستانهای قمر بنی هاشم و شهید آیت ا... مدنی و تعدادی از داروخانه های سطح شهر بازدید نمودند.