کد خبر : 17835 تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۳۶

مدیرنظارت بر مواد غذایی ، آرایشی وبهداشتی خراسان شمالی بیان کرد:

برگزاری آخرین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مرکز استان خراسان شمالی در سال 96

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مرکز استان در سال 96 برگزار شد.به گزارش ایفدانا - Ifdana به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی خراسان شمالی دکتر «براتی زاده » مدیر نظارت بر موادغذایی و آشامیدنی با بیان این مطلب گفت : در این جلسه که در محل فرمانداری بجنورد برگزار گردید، اعضای کمیسیون، گزارش عملکرد دستگاه های مربوطه را ارائه نمودند.

دکتر « براتی زاده »  تصریح کرد : در این جلسه ضمن ارائه عملکرد معاونت غذا و دارو بر ضرورت آگاه سازی عمومی مردم و عرضه کنندگان کالاهای سلامت محور در رابطه با شناخت کالاهای سلامت محور مجاز و قاچاق تاکید نمودند و از دستگاه های اجرایی شهرستان خواستند که این معاونت را در امر آموزش عمومی مردم کمک نمایند.  

وی همچنین از برچسب اصالت و سلامت کالا و نرم افزار آن بعنوان یک طرح رجیستری در حوزه کالاهای سلامت محور یاد کرد و بیان فرمود: دستگاه های فرهنگی و از جمله صدا و سیما در شناسایی این برچسب، بیشتر معاونت غذا و دارو را یاری رسانند.

در پایان جلسه، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری مرکز استان از زحمات معاونت غذا و دارو تشکر و بر لزوم همکاری دستگاه های اجرایی با معاونت غذا وو دارو در امر فرهنگ سازی تاکید نمودند.