کد خبر : 17826 تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۴۲

در آستانه بزرگداشت روز شهدا:

از فرزندان شهید معاونت غذا و دارو تهران تجلیل شد

شهادت یگانه واژه ی مقدسی است که مکتب عاشورائی امام حسین (ع) به نهضت و انقلاب اسلامی ایران هدیه نمود و شهیدان گرانقدر این مرزو بوم مفتخر به دریافت این هدیه و درجه گرانبهاء گردیدندبه گزارش خبرنگار ایفدانا - ازروابط عمومی معاونت غذا و دارو: مراسم تقدیر و تجلیل از فرزندان شهدا، صبح امروز 20 اسفند 96 در سالن شورا معاونت غذا و دارو  با حضور مشاور معاون غذا و دارو  و فرزندان شهدای معاونت برگزار شد .

دکتر ابوالفضل نجاریان مشاور معاونت غذا و دارو در این مراسم ضمن گرامیداشت روز شهدا گفت: این روز برای تجلیل از ایثار و جانفشانی شهدا است، ولی طبیعتاً یاد شهدا نباید مختص به یک روز باشد بلکه باید همیشه رهرو کسانی باشیم که کشورمان امنیت و عزت خود را مدیون آنهاست.
وی با اشاره بر اینکه همه ما در قبال شهداء وظایفی داریم اضافه کرد: در همین راستا، فرزندان شهداء نیز در انتقال آرمان ها و اهداف آنها به نسل امروز نقش مهمی دارند و خود نیز باید از جهات شغلی و رفتاری الگو باشند تا حرف شان موثر باشد.

دکتر نجاریان در این مراسم، با استناد به آیه قرآن کریم گفت: بر اساس فرمایش خداوند متعال، شهدا قابل وصف نیستند و زبان از توصیف آنها قاصر است.
وی در بخش پایانی سخنان خود در خصوص وظایف فرزندان شهدا گفت: امروز تقابل جبهه حق و باطل را شاهد هستیم که ما در جبهه حق قرار داریم و پیروزی ما در گرو اتفاق ملی و همدلی است؛ فرزندان شهدا در این اتفاق و اتحاد نقش شان بسیار سنگین تر است و باید تمام سعی خویش را بکنند تا تفرّقی در جبهه حق صورت نگیرد.

توضیح اینکه : در این مراسم از فرزندان شهید شاغل در معاونت غذا و دارو  با ارائه کارت و گل تجلیل شد.