کد خبر : 17803 تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶

دکتر غفارزاده در مراسم تجلیل از مقام شامخ مادر و روز زن عنوان کرد:

فاطمه (س)، جلوه جمال الهی و تفسیر جلال خدا و سرمنشأ رحمت و عنایت است

دکتر غفارزاده معاون غذا و داروی ارومیه در مراسم بزرگداشت سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، تکریم مقام مادر و روز زن که چهارشنبه 16 اسفند ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر این معاونت برگزار شد با اهداء شاخه گل از بانوان شاغل در معاونت تجلیل کرد.به گزارش ایفدانا - Ifdana از روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه؛

دکتر غفارزاده معاون غذا و داروی ارومیه در مراسم بزرگداشت سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س)، تکریم مقام مادر و روز زن که چهارشنبه 16 اسفند ماه سال جاری در سالن آمفی تئاتر این معاونت برگزار شد با اهداء شاخه گل از بانوان شاغل در معاونت تجلیل کرد.

در این مراسم معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با اشاره به مقام رفیع حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: فاطمه، جلوه جمال الهی و تفسیر جلال خدا و سرمنشأ رحمت و عنایت است و بهترین الگو و اسوه زنان سراسر جهان است.

دکتر غفارزاده با اشاره به شخصیت والای حضرت فاطمه (س) در کلام پیر فرزانه انقلاب، گفت: زنان مسلمان در زندگی شخصی، اجتماعی و خانوادگی خود باید زندگی این بانوای بزرگوار را از جهت خردمندی، فرزانگی و عقل و معرفت، الگو و سرمشق خود قرار دهند و از بعد عبادت، جهاد، حضور در صحنه، تصمیم گیری های عظیم اجتماعی، خانه داری، همسر داری و تربیت فرزندان صالح از ایشان پیروی کنند؛ زیرا زندگی آن بانوی بزرگ اسلام نشان می دهد که زن مسلمان برای ورود در صحنه اجتماع و سپردن کار و تلاش و نیز ایفای نقش فعال در جامعه همراه با تحصیل، عبادت، همسرداری و تربیت فرزندان می تواند پیرو حضرت فاطمه زهرا (س) باشد و دخت گرامی پیامبر عظیم الشأن الهی را الگوی خود قرار دهد.

همچنین اهداء شاخه گل به بانوان شاغل در معاونت، پخش نماهنگ در مدح حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام زن و... از سایر برنامه جنبی این مراسم بود.