کد خبر : 17801 تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ۱۹:۵۷

معاون غذا و داروی استان آذربایجان غربی:

پیام تبریک دکتر جلال غفارزاده به مناسب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، تکریم مقام مادر و روز زن

دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی استان آذربایجان غربی طی پیامی میلاد فرخنده و با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر و سالروز ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را تبریک گفت.به گزارش ایفدانا - Ifdana از روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه؛

دکتر جلال غفارزاده معاون غذا و داروی استان آذربایجان غربی طی پیامی میلاد فرخنده و با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر و سالروز ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)، روز تابیدن آفتاب عفاف و تقوا، از افق وجود آن بانوی گرامی است. بانویی که چشمه حیا و عفت بر عالم وجودش جاری است. روزی است که برنامه رشد و تعالی انسان، چه زن و چه مرد، امضا شد. روزی که بنابر فرمایش رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی رحمه الله روز حیات زن و روز پایه گذاری افتخار و نقش او در جامعه گردید.

وجود مقدس زهرای مرضیه (س) در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلت بی‌بدیلی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است.

ولادت زهرای اطهـر (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش‌ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است.

ضمن تبریک میلاد فرخنده دردانه آفرینش، دخت نبی اکرم و میلاد حضرت امام خمینی (ره)، از درگاه ایزد منان صمیمانه برای مادران عزیز و بانوان شریف جامعه اسلامی و تلاشگر عرصه سلامت در معاونت غذا و دارو استان آذربایجانغربی تندرستی و شادکامی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

دکتر جلال غفارزاده

معاون عذا و دارو

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی