کد خبر : 17482 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷

معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران :

اولین نشست مشترک مدیران غذا و دارو و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایران پیرامون هم اندیشی درباره راهکارهای نیل به دانشگاه نسل سوم

اولین نشست مشترک مدیران غذا و دارو و معاونت تحقیقات و فناوری پیرامون هم اندیشی درباره راهکارهای نیل به دانشگاه نسل سوم روز یکشنبه 15 بهمن ماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران تشکیل شد.به گزارش ایفدانا - Ifdana روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران : اولین نشست مشترک مدیران غذا و دارو و معاونت تحقیقات و فناوری پیرامون هم اندیشی درباره راهکارهای نیل به دانشگاه نسل سوم روز یکشنبه 15 بهمن ماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران تشکیل شد.

 این نشست که با حضور دکتر ولایی معاون غذا و دارو ، دکتر ملکوتی معاون تحقیقات و فناوری و جمعی از مدیران  این دو معاونت برگزار گردید.

 در ابتدای این جلسه دکتر ولایی ضمن معرفی اجمالی مدیریتهای اجرایی معاونت غذا ودارو، ورود به بحث تحقیقات را از جمله برنامه های پیش رو در معاونت غذا ودارو عنوان کردند.

در ادامه دکتر ملکوتی ایجاد ساختارهای ارتباطی بین مدیران و کارشناسان هر دو معاونت را به عنوان هدف اصلی تشکیل این جلسات بیان نمود.

معاون تحقیقات و فناوری  حمایت از پژوهشگران گمنام و موفق از جمله برنامه های دانشگاه علوم پزشکی ایران   می باشد. گفتنی ست هر کدام از مدیران درخصوص این جلسه و اهمیت ارتباطات موثر به منظور انجام پژوهشهای کاربردی اعلام نظر نمود.