کد خبر : 17227 تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰

معاونت غذا و داروی کردستان برگزار کرد:

جلسه هم اندیشی مدیریت نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی

جلسه تشریح فعالیت های مدیریت نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی با حضور معاون غذا و دارو و کارشناسان تخصصی معاونت غذا و دارو برگزار شد.به گزارش ایفدانا به نقل از روابطعمومی معاونت غذا و داروی کردستان، مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی در ابتدای جلسه گزارش عملکرد مدیریت در سال جاری را را ارائه کرد و پیشبرد برنامه های PMS، ارزیابی کارخانجات بر اساس فرم PRPs، آموزش و اطلاع رسانی، برنامه عملیاتی و ارزیابی عملکرد را تشریح نمود. مهندس شهاب قصری همچنین عملکرد مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهاشتی در اجرای طرح ملی نشانگرهای رنگی تغذیه ای و پایش و پالایش برچسب گذاری را مطلوب گزارش نمود.

در ادامه معاون غذا و دارو ضمن قدردانی از زحمات کارشناسان گفت: با توجه به اینکه سال جاری به عنوان سال اشتغال نام گذاری شده و در وضعیت کنونی توسعه تولید و سرمایه گذاری در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است، افزایش تعامل با واحدهای تولیدی به منظور تسریع در انجام امورات اداری ضروری است. دکتر کامبیز حسن زاده همچنین بر گسترش فعالیت های پژوهشی و ارتقای اثربخشی آموزش کارکنان تأکید کرد.

در پایان کارشناسان مدیریت نظارت بر مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی نظرات و پیشنهادات خود را به منظور بهبود روند فعالیت های تخصص ارائه کردند.