کد خبر : 16950 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵

در معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه صورت گرفت:

دکتر قباد محمدی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شد/ تقدیر از زحمات دکتر عبدی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه طی حکمی دکتر قباد محمدی را به عنوان معاون غذا و دارو منصوب نمود و از زحمات دکتر امید عبدی تقدیر کرد.به گزارش ایفدانا - به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمانشاه:

دکتر محمدی متولد 1358 در شهرستان اسلام آبادغرب است که در سال 1382 در رشته داروسازی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز و در سال 1388 در رشته فارماسیوتیکس از همین دانشگاه فارغ التحصیل شد.

 

وی که دارای مدرک فلوشیپ نانو تکنولوژی دارویی از دانشگاه هلسینکی است از سال 1389 به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شروع به کار نمود و اکنون دارای مرتبه علمی دانشیاری است.

 

دکتر محمدی در کارنامه خود ریاست دانشکده داروسازی ، معاونت غذا و دارو و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه را دارد.

دکتر مرادی همچنین در لوح تقدیری بدین شرح از زحمات دکتر امید عبدی تقدیر کرد:

به نام خدا

 جناب آقای دکتر امید عبدی

 خدمت درعرصه ارزشمند سلامت و مراکز دانشگاهی نعمت گرانقدر پروردگار است که به برخی از بندگان خود عطا می فرمایند . امیدوارم خداوند بزرگ توفیق بهره مندی از  این بازه زمانی را به بهترین شکل ممکن در جهت رضایت خالق و خرسندی مخلوق به همه ما ارزانی دارد.

بدینوسیله برخود لازم می دانم از تمامی تلاشهای بی شائبه و صادقانه جنابعالی درمدت تصدی معاونت غذا و دارو دانشگاه با تشویق کتبی درج در پرونده پرسنلی تقدیر نموده و امیدوارم همواره موفق ومؤید باشید.

44