کد خبر : 16766 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷

با حکم مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو انجام شد:

" عظیم زاده " سرپرست اداره نظارت و بازرسی شد/ " تربتی "؛ سرپرست اداره مهندسی و نگهداری

دکتر رضا مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی طی حکمی مهندس حسین عظیم زاده را به سمت سرپرست اداره نظارت و بازرسی منصوب کردند.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدانا "، دکتر رضا مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی طی حکمی مهندس حسین عظیم زاده را به سمت سرپرست اداره نظارت و بازرسی منصوب کردند.

در این حکم تسریع در رسیدگی به پرونده ها، ایجاد شفافیت درپاسخگویی بر اساس اخذ مشاوره های حقوقی، پیگیری راه اندازی سیستم الکترونیکی پاسخگویی به شکایات، افزایش نظارت ها و اجرائی نمودن فاز دوم طرح pms (Post Market Surveillance) و اصالت کالا با مشارکت سایر ادارات اداره کل، دانشگاه ها و سایر ذینفعان از اولویت های برنامه های اداره نظارت و بازرسی ذکر شده است.

لازم به ذکر است پیش از این مهندس عظیم زاده ریاست اداره مهندسی و نگهداری را در اداره کل بر عهده داشتند.

ابلاغ سرپرست اداره مهندسی و نگهداری

دکتر رضا مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی طی حکمی خانم مهندس نسیم تربتی را به سمت سرپرست اداره مهندسی و نگهداری منصوب کردند.

در این حکم بر تعامل با سایر ادارات اداره کل و دانشگاهها و استفاده از تجارب علمی کارشناسان در حوزه نگهداشت تاکید شده است.

لازم به ذکر است پیش از این خانم مهندس تربتی مسئولیت بررسی خدمات پس از فروش شرکتها را در اداره مهندسی و نگهداری بر عهده داشتند.

انتهای پیام/