کد خبر : 15899 تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲

مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه همدان خبر داد:

همایش بزرگ پیاده روی روز جهانی غذا

مدیریت نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه همدان، از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی در روزجهانی غذا خبر داد.به گزارش ایفدانا - 

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر کاظم زاده با اشاره به شعار روز جهانی غذا با عنوان" تغییر آینده مهاجرت، سرمایه گذاری در امنیت غذایی، و توسعه روستایی و با موضوع ملی "اصول الگوی تغذیه برای حفظ و ارتقاء سلامت"، گفت: به منظورفرهنگ سازی و نهادینه کردن شعار روز جهانی غذا، این مدیریت  قصد دارد، همایش بزرگ  پیاده روی " را در روز سه شنبه ۲۴ مهرماه جاری  با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاونان، مدیران ارشد سازمانها و ارگانهای استان ، مسئولان فنی صنایع تولیدی و کارکنان دانشگاه برگزار کند.

وی افزود: همایش پیاده روی، با نگاهی ویژه به اصلاح الگوی مصرف، تغییر و اصلاح الگوی غذایی در جهت حفظ و ارتقاء سلامت و با تاکید بر فعالیت فیزیکی مناسب و انجام ورزش و تحرک کافی، انجام خواهد شد.

دکتر کاظم زاده اظهار کرد:  در این روز با هدف به تصویر کشیدن اهداف کلان سازمان غذا و دارو، از حاضران در مراسم با صبحانه سالم پذیرایی خواهد شد.

این همایش از معاونت غذا و داروی دانشگاه آغاز و تا سالن ورزشی شهید یونسی دانشگاه علوم پزشکی ادامه خواهد داشت . همچنین به قید قرعه به شرکت کنندگان در همایش جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.