کد خبر : 15891 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۳

با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و مدیر کل اداره نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی

بیست و ششمین اجلاس سراسری مدیران تجهیزات و ملزومات پزشکی کشور برگزار شد

بیست و ششمین اجلاس سراسری مدیران تجهیزات و ملزومات پزشکی سراسر ایران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در محل هتل بوتانیک گرگان برگزار گردید.به گزارش خبرنگار ایفدانا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو گلستان، بیست و ششمین اجلاس سراسری مدیران تجهیزات و ملزومات پزشکی سراسر ایران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در محل هتل بوتانیک گرگان برگزار گردید.

در این همایش، دکتر فاضل ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان بهمراه دکتر اصغری معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر بیگلر مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، دکتر بدخشان معاون غذا و دارو گلستان و جمعی از مدیران تجهیزات پزشکی معاونتهای غذا و دارو سراسر ایران حضور داشتند.

در ابتدا دکتر فاضل، ریاست دانشگاه ضمن خوش آمدگویی به مهمانان ، از اقدامات وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت و دستاوردهای این طرح سخن گفت سپس دکتر اصغری با بیان اینکه خرید تجهیزات پزشکی، مستلزم کارشناسی دقیقتر میباشد ادامه داد، تهیه و تأمین تجهیزات میبایست با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت پذیرد. همچنین در ادامه همایش، دکتر بیگلر مدیرکل اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی  سازمان غذا و دارو با ارائه گزارش برنامه عملیاتی سازمان غذا و دارو و معاونتهای غذا و دارو کشور از مجهز نمودن بیمارستانهای کشورخبر داد.

در ادامه این همایش دو روزه از مدیران اداره تجهیزات  برتر معاونتهای غذا و دارو سراسر ایران با اهدای لوح، تقدیر و تشکر گردید.

در حاشیه این اجلاس از روز گذشته نمایشگاه تجهیزات و ملزومات پزشکی به مدت سه روز در محل نمایشگاه دائمی استان گلستان در گرگان گشایش یافته است.

انتهای پیام/