کد خبر : 15888 تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۷

معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران :

دیدار معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاران این معاونت در پی ابقا

دکتر مهران ولایی در پی ابقا خود در سمت  معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران ، در روز چهارشنبه19 مهرماه 96  از همکاران معاونت دیدار کرد.به گزارش ایفدانا - Ifdana به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه ایران :  دکتر مهران ولایی در پی ابقا خود در سمت  معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران ، در روز چهارشنبه19 مهرماه 96  از همکاران معاونت دیدار کرد.

دکتر ولایی در ابتدا به هدف دانشگاه برای حرکت به سمت دانشگاه های هزاره ی سوم  و تلاش معاونت  برای انجام تمامی امور در راستای اهداف دانشگاه پرداخت و عنوان کرد:   دو عامل اساسی این حرکت، خلق ثروت ( درآمدزایی) و  ایده های نوین خواهد بود.

معاون غذا و دارو در این دیدار، با اشاره به  نقش نظارتی بودن معاونت غذا و دارو افزود :  هرچند نقش این معاونت  غالبا در حوزه  ی نظارتی است ولی نباید از بحث آموزش و پژوهش غافل شد و رعایت  جایگزینی  انجام امور به روش های نوین به جای روش های سنتی، میتواند عاملی در  حرکت به سمت پیشرفت  محسوب شود. از سویی دیگر با برنامه ریزی ها و استراتژی های درست میتوان درآمدزایی خوبی را در جهت کمک به دانشگاه و کمک به دولت را شاهد باشیم.

در ادامه دکتر ولایی ضمن استقبال از  ایده های نو و هر پیشنهادی که منجر به پیشرفت  و ارتقا دانشگاه خواهد شد استقبال کرد و برای ارتقا جامعه و کاهش تخلفات  توصیه هایی کرد.وی در ادامه  پیرامون اهمیت جان و سلامت مردم که با  نظارت  بیشتر در همه حوزه های معاونت  و برخورد شدید با تخلف های صورت گرفته و از همه مهمتر با داشتن تعلق سازمانی  تاکید کرد .

و آخرین توصیه معاون غذا و دارو برای بهتر بودن و پیشرفت روز افزون،  به  داشتن  کرامت انسانی ،  اخلاق خوب و  رفتار خوب در برخور د با ارباب رجوع اشاره داشت.