کد خبر : 15778 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۹

در معاونت غذا و داروی آذربایجان غربی:

برگزاری مراسم روح بخش و پر فیض زيارت عاشورا

به خود ببالیم كه عاشق و شیفته‌ حسینیم و عشق به حسین خیمه‌ همیشه افراشته در جان ماست؛ خیمه‌ای به وسعت همه‌ هستی، خیمه‌ای به بلندای همه‌ آسمان‌ها و كهكشان‌ها، با خوانی گسترده از عطش كه تشنگی بشریت را پایان خواهد داد. هرگز مباد، بی این عشق زندگی كنیم و بی این محبت بمیریم.به گزارش ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی ارومیه،

اين حسين كيست كه عالم همه ديوانه‌ اوست اين چه شمعي است كه جان‌ها همه پروانه‌ اوست ؛ به خود ببالیم كه عاشق و شیفته‌ حسینیم و عشق به حسین خیمه‌ همیشه افراشته در جان ماست؛ خیمه‌ای به وسعت همه‌ هستی، خیمه‌ای به بلندای همه‌ آسمان‌ها و كهكشان‌ها، با خوانی گسترده از عطش كه تشنگی بشریت را پایان خواهد داد. هرگز مباد، بی این عشق زندگی كنیم و بی این محبت بمیریم.

همزمان با ايام عزاداري سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) و به منظور تعظيم شعائر ديني مراسم پرفيض زيارت عاشورا در محل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار گرديد.

اين مراسم پرفيض ساعت 7:45 صبح دهه اول ماه محرم در محل نمازخانه معاونت غذا و دارو و با حضور معاون غذا و دارو، مدیران، کارشناسان و کارکنان این معاونت برگزار گرديد.

گفتني است، قرائت زيارت عاشورا، مداحي و نوحه سرايي در ماتم عزاي سرور و سالار شهيدان حضرت امام حسين (ع)، سخنرانی در خصوص پیام های واقعه عاشورا از جمله برنامه‌هاي اين مراسم بود. در پايان هر مراسم صبحانه نذري در بین همکاران توزیع گردید.