کد خبر : 15280 تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۲۱:۴۸

با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت

با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر غلامرضا اصغری جانشین دکتر رسول دیناروند در سازمان غذا و دارو گردید.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو" ایفدانا "، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر غلامرضا اصغری
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان

باتوجه به سوابق علمی و تجربیات ارزنده و مفید جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو منصوب می شوید . امیدوارم با اتکال به ذات باریتعالی و رعایت قوانین بالادستی بویژه قانون برنامه ششم توسعه و با بهره گیری از تجارب کلیه صاحب نظران و تعامل مناسب با حوزه های مرتبط در راستای ارتقاء کیفی و کمی کنترل و نظارت بر تولید، واردات، نگهداری، توزیع دارو، غذا، تجهیزات، اقلام پزشکی و فرآورده های آرایشی و بهداشتی نهایت تلاش خود را معمول داشته و در بهبود شاخص های سلامت جامعه و ساماندهی امور راهبردی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی موفق و موید باشید.
امید است در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت خدمت به ملت شریف ایران موفق باشید .

دکتر دیناروند مشاور وزیر بهداشت شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر رسول دیناروند را به سمت مشاور خود منصوب کرد.

 

متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر رسول دیناروند
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
 
نظر به تعهد ، تخصص، سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت مشاور وزیر منصوب می شوید تا با رعایت ضوابط و مقررات قانونی انجام وظیفه نمائید .
امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.
 
وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر دیناروند در مدت تصدي مسئوليت معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو قدردانی کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر رسول دیناروند
 
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزيده خویش عطا می فرماید.
لذا بدين وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدي مسئوليت معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو صمیمانه تشکر و قدردانی مي نمایم.

انتهای پیام/